O MNIE

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2010 r. W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe na wydziale medycznym w Katowicach na GWSH i tym samym uzyskałam dyplom i tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Od ponad 6 lat prowadzę szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy z calej Polski.

Wspólnie z firmą Croma Pharma Polska prowadzę szkolenia z modelowania ust autorską metodą ReaLips®. Przeprowadzam również szkolenia w języku angielskim dla kursantów z zagranicy. Jednym z moich ulubionych zabiegów jest modelowanie i powiększanie ust. Swoją autorską metodę ReaLips® wypracowałam na przestrzeni lat, udoskonalając ją z każdym rokiem. Stosuje również techniki modelowania ust „na płasko”, Russian Lips, Baby doll Lips, French kiss. Aby spełnić oczekiwania pacjentów stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach, szkoleniach i zagranicznych konferencji. W swojej praktyce dokładam wszelkich starań, aby moje usługi związane z medycyną estetyczną były stale na jak najwyższym poziomie i przebiegały w miłej atmosferze.

Medycyna Estetyczna dr Winkel stworzyłam dla pacjentów, z myślą o ich komforcie oraz zapewnieniu leczenia holistycznego. Zabiegi przeprowadzam ze szczególną starannością. Dbam o to, aby moje pacjentki i pacjenci uzyskali jak najbardziej naturalne efekty, tak by zachować proporcje twarzy nie odbiegające od kanonów normalności. Każdemu pacjentowi poświęcam dużą ilość czasu na konsultację, rozmowę i zaplanowanie zabiegu według jego oczekiwań.